Opis stanowiska pracy

PMI Outsourcing sp. z o. o. świadcząca usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac, dla swojego Klienta – międzynarodowej firmy produkującej systemy transmisji danych (konstrukcje stalowe) – poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów

Miejsce pracy – Kąty Wrocławskie

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie zakupów produktów i usług przemysłowych (m.in. komponenty stalowe i elektryczne) na rynek polski, niemiecki i czeski
  • Wyszukiwanie, wybór i audyt dostawców (również zagranicznych)
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych i analiza otrzymanych ofert
  • Negocjacje cenowe z dostawcami
  • Przygotowywanie raportów, analiz związanych z prowadzonymi procesami zakupowymi

Poszukiwane kompetencje:

  • Doświadczenie w obszarze zakupów w branży technicznej (minimum 3 lata)
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (2-3 razy w miesiącu)
  • Minimum podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Zdolności analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Dodatki socjalne: dofinansowanie do wczasów pracowniczych, ubezpieczenie grupowe
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez przycisk "Aplikuj" wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Prezentacja firmy

PMI Outsourcing sp. z o. o. świadcząca usługi doradztwa personaln... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Analityka, Praca Inne