Specjalista ds. Zakupów

Benett People Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett People dla swojego Klienta z branży kosmetycznej poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
05/2021

Zadania:

  • poszukiwanie nowych produktów i dostawców na rynku polskim i zagranicznym
  • odpowiedzialność za terminowe dostawy
  • pozyskiwanie oraz współpraca z bieżącymi dostawcami
  • negocjowanie optymalnych cen zakupu i warunków dostaw
  • analizowanie działań konkurencji, badanie rynku oraz trendów cenowych
  • odpowiedzialność za wartość, wiek i utrzymanie odpowiedniego poziomu zapasów
  • nadzór nad dokumentacją zakupową
  • przygotowywanie raportów, analiz, prezentacji związanych z prowadzonymi procesami zakupowymi
  • udział w targach branżowych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w dziale zakupów
  • zdolności negocjacyjne i komunikacyjne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • samodzielność i umiejętności własnej pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Prace w rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.