Specjalista ds. zakupów

Drogerie Natura

Warszawa, mazowieckie

Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych. Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 270 sklepów.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Jakie będą Twoje zadania?

  • Wsparcie Category Managera w bieżących działaniach,
  • Współudział w rozwoju kategorii,
  • Pozyskiwanie ofert w ramach wyznaczonych kategorii,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami,
  • Monitorowanie i analiza rynku,
  • Przygotowanie raportów i zestawień.

Co jest dla nas ważne?

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe: handel zagraniczny, zarządzanie, ekonomia lub pokrewne,
  • Kreatywność w wyszukiwaniu nowych rozwiązań oraz umiejętność analitycznego myślenia,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Zdolności negocjacyjne,
  • Operatywność i samodzielność w działaniu,
  • Dokładność i skrupulatność.

Oferujemy Ci:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole profesjonalistów,
  • Bony rabatowe na zakupy w drogeriach natura.
Nieważne ile masz lat. Liczą się Twoje chęci do pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.