SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Link Consulting

Sosnowiec (okolice), śląskie

Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego istniejącą od 1999 r. Rekrutujemy specjalistów i menedżerów dla branż produkcyjnych i usługowych.

Jeżeli lubisz pracować w małym i przyjaznym teamie, cenisz sobie samodzielność i stabilność zatrudnienia, dołącz do naszego zespołu.

Nasz Klient, międzynarodowa firma produkcyjna, posiadająca ustabilizowaną pozycję na rynku, zatrudni wykwalifikowaną osobę na stanowisko:

(kod ref. ZPB-17)

Lokalizacja: okolice Sosnowca

Obowiązki:

  • zakup materiałów, produktów do bezpośredniej produkcji,
  • współpraca z istniejącymi i poszukiwanie nowych dostawców,
  • prowadzenie negocjacji cenowych,
  • spotkania handlowe z dostawcami,
  • nadzorowanie wizyty u dostawców, tworzenie i realizacja zamówień,
  • przygotowywanie zapytań ofertowych i analiza otrzymanych ofert,
  • przygotowywanie umów,

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych o charakterze negocjacyjnym,
  • znajomość zagadnień związanych z obszarem zakupów, logistyki i dystrybucji,
  • doświadczenie w pracy w zakupach (mile widziane w firmie produkcyjnej)
  • rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne,
  • zdolność efektywnej pracy w stresujących warunkach,
  • umiejętność samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji,
  • dobra organizacja w pracy i zaangażowanie,
  • sumienność, dokładność, komunikatywność, odpowiedzialność,
  • praca w zespole,
  • biegła obsługa komputera,
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • stabilną pracę w oparciu o umowę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • interesującą i odpowiedzialna pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV poprzez przycisk "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.