Opis stanowiska pracy

- Analizowanie rynku dostawców i aktualnych cen, ocena konkurencyjności ofert

- Wyszukiwanie potencjalnych dostawców i podwykonawców, utrzymywanie relacji handlowych na poziomie krajowym i międzynarodowy

- Negocjowanie warunków handlowych i dostaw, wsparcie w negocjowaniu warunków umów podwykonawczych

- Analizowanie posiadanych zasobów i zapotrzebowania

- Optymalizowanie kosztów

- Prowadzenie dokumentacji zakupowej (sporządzanie zapytań ofertowych, pozyskiwanie ofert, nadzór nad realizacją zamówień)

- Prowadzenie procedur reklamacyjnych

- Działanie zgodnie z obowiązującymi procedurami, instrukcjami

- Współpraca z magazynem w zakresie zgodności i jakości dostaw

- Kontakt z działem finansowym w zakresie obiegu dokumentacji zakupowej

- Budowanie bazy dostawców i podwykonawców

- Prowadzenie analiz, raportów i sprawozdawczości

- Współpraca z centralą w Hiszpanii

Wymagania

- Wykształcenie wyższe

- Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

- Mile widziane doświadczenie w branży ITS, telekomunikacyjnej lub elektrycznej

- Doświadczenie w planowaniu i realizacji procesów zakupowych

- Znajomość technik negocjacji z dostawcami/podwykonawcami

- Znajomość narzędzi i procesów zakupowych

- Biegła znajomość pakietu MS Office

- Dobra znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego

- Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

- Doskonała organizacja pracy, wysoka kultura osobista oraz umiejętność otwartej komunikacji

Prezentacja firmy

Alumbrados Viarios jest międzynarodową wiodącą firmą w branży ITS, reali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Sprzedaż, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Sprzedaż - Account Management