Specjalista ds. Zakupów

SPRING PROFESSIONAL

Sady, wielkopolskie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: Sady

Zadania:

  • Negocjacje i nadzór nad dostawcami,
  • Aktualizacja umów z dostawcami i nadzorowanie wypełniania zobowiązań kontraktowych,
  • Zapewnienie ciągłości dostaw poprzez nadzorowanie i monitorowanie zamówień/dostaw,
  • Udział w projektach optymalizacyjnych, wdrożeniach nowych produktów,
  • Analizy zapotrzebowania na komponenty, sporządzanie prognoz,
  • Wsparcie przy utrzymaniu i wdrożeniach nowych rozwiązań informatycznych w systemie ERP,
  • Zarządzanie mniejszymi projektami związanymi ze zmianami w specyfikacji materiałów lub optymalizacją kosztów.

Wymagania:

  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale Zakupów/Logistyki
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Doświadczenie w negocjacjach z dostawcami,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • Doświadczenie w pracy w systemach MRP/ERP, znajomość Microsoft Dynamics (AX) będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • Gotowość do podróży służbowych (także daleki wschód).

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • Realne możliwości rozwijania kariery zawodowej w firmie będącej liderem na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie na ciekawym i odpowiedzialnym stanowisku w młodym i zaangażowanym zespole,
  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. opieka medyczna).