Opis stanowiska pracy

  • zapewnienie terminowych dostaw surowców do produkcji
  • monitorowanie rynku surowca, wyszukiwanie nowych dostawców oraz negocjowanie cen
  • utrzymywanie relacji z dostawcami obecnymi
  • kontrola realizacji dostaw i obsługa (reklamacje jakościowe, ilościowe, zwroty)
  • sporządzanie dokumentów dla potrzeb exportu
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • przygotowywanie cenników dla rynku hurtowego i detalicznego
  • obsługa w zakresie wprowadzania cenników, indeksów, tworzenie dokumentów PZ, MM, WZ, ZZ
  • poszukiwanie i tworzenie zapytań ofertowych dot zakupu maszyn, używanych środków transportowych ( sam. dostawcze, ciągniki, naczepy, przyczepy)

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca kontakty biznesowe
  • język niemiecki i francuski w stopniu komunikatywnym
  • dobra znajomość programu MS excel
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy zespołowej
  • samodzielność i inicjatywa
  • wiedza i doświadczenie z branży spożywczej nie jest wymagane
  • zaangażowanie w wykonywanie czynności

Oferujemy:

  • pracę w prężnym, ambitnym, zaangażowanym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie w powierzonych zadaniach

Prezentacja firmy

Zakład Przetwórstwa Mięsnego

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Biuro / Dokumentacja