Specjalista ds. zakupów

Gi Group Poland S.A.

Pcim, małopolskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Pcim
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami
  • Ustalanie warunków współpracy, prowadzenie negocjacji handlowych
  • Zakładanie, monitorowanie i realizacja zamówień w odniesieniu do specyfikacji i budżetów
  • Zarządzanie procesem zakupu towarów zgodnie z istniejącymi potrzebami i polityką firmy
  • Analiza zapotrzebowań materiałowych w oparciu o plany produkcyjne i prognozy klientów

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową
  • Umiejętności negocjacji, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Mile widziane doświadczenie w zakupach, w pracy z dostawcami/kontrahentami

CO OFERUJEMY?

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę zawieranej bezpośrednio z pracodawcą
  • Szkolenia
  • Pracę w nowoczesnym kompleksie biurowo – magazynowo – produkcyjnym
  • Pakiet benefitów (świeże owoce, ubezpieczenie na życie, paczki i bony na święta)

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.