Specjalista ds. zakupów

8a.pl

Nowe Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska i główne zadania:

  • Efektywna współpraca z dostawcami odzieży, obuwia i sprzętu górskiego,
  • Prowadzenie negocjacji kupieckich bieżących i okresowych,
  • Pozyskiwanie nowych dostawców,
  • Dbanie o terminowe dostawy towaru
  • Bieżąca analiza stanów magazynowych,
  • Analiza sprzedaży,
  • Udział w tworzeniu polityki cenowej i towarowej,
  • Współpraca z działem zarządzania produktem,
  • Raportowanie.

Oczekiwane cechy i umiejętności:

  • Samodzielność w działaniu,
  • Umiejętność planowania i analitycznego myślenia,
  • Komunikatywność i znajomość technik negocjacyjnych,
  • Terminowość,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Gotowość do podróży służbowych, w tym zagranicznych,
  • Zainteresowanie outdoorem i sportami górskimi będzie dodatkowym atutem.

Wymagania

Oferujemy:

  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność, realny wpływ na kierunek rozwoju firmy,
  • Stanowisko w dynamicznie rozwijającym się serwisie, będącym liderem w swojej kategorii,
  • Ambitną i odpowiedzialną pracę z możliwością rozwoju,
  • Nowoczesne biuro w atrakcyjnej lokalizacji (miejsce pracy: Nowe Gliwice, Bojkowska 37 M),
  • Udział w wydarzeniach branżowych (targi, prezentacje),
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Prezentacja firmy

8a.pl jest wiodącym sklepem na rynku sprzedaży internetowej w Polsce w k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Analityka, Praca Finanse, Praca Obsługa klienta, Praca Logistyka