Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie zamówień dla wszystkich działów firmy, pilnowanie terminów dostaw
  • Negocjowanie warunków handlowych z dostawcami oraz analiza otrzymanych ofert
  • Kontrola dokumentów księgowych
  • Ścisła współpraca z wszystkimi działami w firmie oraz kierownikami projektów
  • Bieżące kontakty z dostawcami, oraz wyszukiwanie nowych dostawców
  • Wprowadzanie danych do komputerowego programu księgowego
  • Tworzenie raportów
  • Opisywanie dokumentów księgowych

Od kandydata oczekujemy:

  • Uczciwość, pracowitość i profesjonalizm
  • Samodzielność i motywacja do pracy, dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy, Praca pod presją czasu
  • Dokładność i skrupulatność (praca z dokumentami księgowymi i dokumentacją techniczną)
  • Samodzielności w działaniu
  • Znajomość środowiska MS Office / CAD
  • Znajomość podstawowych komponentów technicznych instalacji przemysłowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

W zamian oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz gwarancja wzrostu zarobków
  • Dofinansowanie karty sportowej Fitprofit oraz nauki języka angielskiego
  • Miejsce parkingowe obok budynku siedziby
  • Stabilność zatrudnienia i długofalowa perspektywa rozwoju
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Szkolenie wprowadzające w różnych działach firmy
  • Brak monotonii w pracy i różnorodność zadań

Prezentacja firmy

AB Industry S.A. to czołowa firma inżynierska w Polsce. Doradzamy, proje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis