Specjalista ds. zakupów

INSTAL - LUBLIN S.A.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

INSTAL - LUBLIN S.A. jest jedną z największych firm instalacyjnych w Polsce specjalizujących się w usługach związanych z realizacją prac w obiektach przemysłowych, mieszkaniowych i użyteczności publicznej. Zakres usług obejmuje montaż instalacji grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, sanitarnych, technologicznych, jak również zewnętrzne sieci wodne, kanalizacyjne, cieplne i gazowe wraz z projektowaniem.

OPIS STANOWISKA:

  • Czynności administracyjno- ekonomiczne związane z zakupem, realizacją dostaw materiałów na budowy i zakład produkcyjny
  • Szczegółowa analiza potrzeb materiałowych zgłoszonych na podstawie zapotrzebowania oraz stanów zapasów magazynowych.
  • Opracowywanie zamówień z uwzględnieniem całokształtu wymogów formalnych
  • Koordynowanie dostaw materiałów, kontakt z dostawcą oraz budową, której dotyczy dostawa.
  • Tworzenie i uzupełnianie rejestrów zakupów i fakturowania: ogólny dla wszystkich budów oraz przypisany do danej budowy,
  • Uzupełnianie plików budżetowych w zakresie numerów zamówień, wartości materiałów, terminów dostaw materiałów oraz innych uzgodnionym z przełożonym
  • Obsługa programu do obiegu dokumentów w zakresie akceptacji i opisywania faktur, analizy dokumentów dot. wyznaczonego zakresu prac, raportu z czasu pracy.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie, w zakresie instalacji sanitarnych, obejmujących instalacje wodociągowe, kanalizacyjne, gazowe, klimatyzacyjno – wentylacyjne i cieplne.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów
  • Komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dostęp do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego, karty sportowej, opieki medycznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV za pomocą opcji "Aplikuj".

Prezentacja firmy

INSTAL - LUBLIN S.A. to jedna z największych firm instalacyjnych w Polsc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inżynieria, Praca Logistyka, Praca Zakupy / Zaopatrzenie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy