Agencja Zatrudnienia KS Service

Specjalista ds. zakupów

Miejsce pracy: Łódź

Nasze oczekiwania:

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomość języka angielskiego - poziom minimum B2
  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office oraz systemów ERP
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Twoje przyszłe zadania:

  • realizacja zamówień zakupu materiałów i towarów, w tym negocjowanie konkurencyjnych warunków i nadzór nad terminowością dostaw
  • prowadzenie postępowań reklamacyjnych z dostawcami
  • weryfikacja i akceptacja merytoryczna faktur zakupu
  • wykonanie niezbędnych operacji w systemie ERP oraz zapewnienie kompletnych i poprawnych danych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie uzależnienie od posiadanych kompetencji
  • pracę w komfortowym biurze w godz. 8-16
  • wolne weekendy – pracujemy od poniedziałku do piątku
  • po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta
  • szansę na rozwój w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • pomocny zespół działający wspólnie na rzecz wyznaczonych celów
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.