Specjalista ds. Zakupów

InPost S.A.

Kraków, małopolskie

InPost S.A.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • analiza rynku krajowego i zagranicznego w celu poszukiwania nowych dostawców w zakresie zakupów, w tym kategoriach materiałów nieprodukcyjnych (tzw. Indirect),
  • negocjowanie warunków handlowych zgodnie z polityką zakupową firmy,
  • procesowanie umów handlowych z dostawcą - tworzenie, negocjowanie warunków oraz nadzór nad realizacją umów i zamówień,
  • współpraca z innymi obszarami spółki w zakresie prowadzonych procesów zakupowych,
  • ocena dostawców pod względem jakości dostaw, ekonomicznej efektywności zakupów,
  • składanie zamówień oraz nadzór nad procesem zakupowym,
  • realizowanie projektów oszczędnościowych w obszarze zakupów,
  • monitorowanie i analiza rynku w celu renegocjowania warunków handlowych.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku kupca w dziale zakupów,
  • wysokie umiejętności analityczne oraz wiedza z zakresu analizy kosztów, kwalifikacji i rozwoju dostawców,
  • dobra znajomość MS Office w szczególności MS Excel,
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • doświadczenie w identyfikowaniu szerokiego spektrum inicjatyw optymalizacyjnych,
  • prawa jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • dofinansowaną opiekę medyczną i kartę Multisport,
  • pracę we wspierającym się zespole profesjonalistów,
  • możliwość dalszego rozwoju i doskonalenia zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
InPost S.A. InPost S.A. InPost S.A.