Specjalista ds. zakupów

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1171772

Międzynarodowa firma poszukuję osoby na stanowisko: Specjalista ds. zakupów z językiem hiszpańskim/portugalskim.

Wymagania:
  • język hiszpański albo portugalski B2+/C1
  • język angielski B2
  • doświadczenie w dziale zakupów albo obsłudze klienta

Obowiązki:
  • wprowadzenie zamówień
  • koordynowanie procesu zakupowego
  • obsługa regionu LATAM

Oferta:
  • pierwsza umowa na 12 m.
  • praca w godzinach popołudniowych 14:00-22:00
  • szkolenia i wsparcie w pierwszym okresie zatrudnienia

Mandatory legal footer to be added at the bottom of job description

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland