Specjalista ds. Zakupów

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z branży FMCG, jeden z liderów w swoim segmencie. Aktualnie poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. ZakupówMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • zarządzanie procesem zakupowym
  • współpraca z firmami logistycznymi
  • współpraca z dostawcami
  • aktywne poszukiwanie nowych dostawców
  • sporządzanie zapytań ofertowych, analiza ofert, negocjacje cen i warunków współpracy, zawieranie kontraktów
  • wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych od strony kosztowej i procesowej
  • raportowanie

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • znajomość branży FMCG
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • stabilną i satysfakcjonującą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • wysoki standard pracy
  • bonus wakacyjny, świąteczny i urodzinowy
  • system kafeteryjny - do wyboru m.in. zajęcia sportowe, bilety do kina, bilety na koncert, bony podarunkowe
  • ubezpieczenie grupowe
  • bezpłatne zajęcia języka angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.