Specjalista ds. Zakupów

HRK S.A.

Jasło, podkarpackie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, znanej firmy inżynieryjnej producenta osprzętu elektrotechnicznego oraz producenta detali dla przemysłu lotniczego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. ZakupówMiejsce pracy: Jasło

Zadania:

  • Zapewnienie terminowości i kompletności dostaw
  • Zapewnienie optymalnych kosztów zakupu materiałów i usług oraz
  • Wyszukiwanie nowych dostawców oraz budowanie odpowiednich relacji z dostawcami
  • Realizacja procesów zakupowych w obszarze materiałów technicznych i usług specjalistycznych
  • Tworzenie zapytań ofertowych i negocjowanie warunków dostaw i zakupów

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale zakupów
  • Swoboda w posługiwaniu się językiem angielskim
  • Wykształcenie z zakresu zakupów, zaopatrzenia lub techniczne
  • Mile widziane doświadczenie w branży lotniczej, automotive lub pokrewnej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilna pracę w ciągle rozwijającej się firmie produkcyjnej o dobrej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Współpracę z klientami międzynarodowymi i krajowymi
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Benefity: zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, multisport, prywatna opieka medyczna

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.