Specjalista ds. zakupów

Michael Page

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Michael Page Michael Page

Specjalista ds. zakupów projektowych.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma z branży produkcyjnej. Firma zajmuje się produkcją komponentów motoryzacyjnych, posiada ok 300 fabryk zlokalizowanych w Polsce jak i na całym świecie.

Opis stanowiska

  • Sourcing dostawców w wybranych kategoriach
  • Odpowiedzialność za zakupy projektowe
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami
  • Odpowiedzialność za procesy oszczędnościowe
  • Przeprowadzanie akcji ofertowych
  • Opracowywanie norm i procedur zakupowych
  • Realizacja wniosków zakupowych

Profil kandydata

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze zakupów
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Wykształcenie wyższe, techniczne/ ekonomiczne
  • Zdolności negocjacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w branży automotive będzie mile widziane
  • SAP
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zdobywanie wiedzy z zakresu nowoczesnych procesów produkcyjnych
  • Dobrą atmosferę pracy oraz pracę w dynamicznym zespole
  • Opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Premie kwartalne
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Dąbrowa Górnicza
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page