Opis stanowiska pracy

Firma ABT w Częstochowie zatrudni specjalistę ds.zakupów.

Wymagania:

  • umiejętność przeprowadzania rozmów handlowych o charakterze negocjacyjnym,
  • znajomością zagadnień związanych z obszarem zakupów, logistyki i dystrybucji,
  • dobra, praktyczna znajomość MS Office (Word, Excel),
  • samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność, komunikatywność,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:

  • realizacja polityki zakupów w wyznaczonych sektorach,
  • kontrola stanów magazynowych i list zamówień,
  • penetrowanie rynku dostawców określonych towarów i usług,
  • negocjacie z dostawcami.

Firma oferuje:

  • interesującą pracę w stabilnej firmie,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

Prezentacja firmy

Od ponad 25-tu lat realizujemy inwestycje związane z zagadnieniami ochro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Logistyka, Praca Kontrola jakości, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi