SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Resibo

58-100 Świdnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

OBOWIĄZKI

- realizacja działań ustalonych w ramach strategii zakupów oraz założeń budżetowych

- analiza i bieżący przegląd rynku

- ścisła współpraca z innymi działami w firmie w celu zapewnienia prawidłowej realizacji dostaw

- utrzymywanie i rozwijanie relacji z dostawcami

- przygotowywanie raportów zakupowych

- prowadzenie negocjacji handlowych z kontrahentami

- weryfikacja oraz pełnienie nadzoru nad aktualnością i ważnością kontraktów

- kontrola realizacji warunków handlowych

CO OFERUJEMY?

- pracę w wyjątkowo ciekawym zespole pasjonatów

- dobrą atmosferę w pracy

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

- możliwość rozwoju osobistego

- atrakcyjne wyjazdy integracyjne

Wymagania

- wykształcenie min. średnie

- min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

- wysokie umiejętności negocjacyjne i zdolność do samodzielnego ustalania priorytetów

- dobra znajomość języka angielskiego

- bardzo dobra znajomość MS Office (Excel)

- komunikatywność i dobre zdolności interpersonalne

- analityczne myślenie

- efektywna praca pod presją czasu

- bardzo dobra organizacja pracy

- czynne prawo jazdy kat. B

Składając ofertę w tytule maila wpisz: KUPIEC/12/2018

Prezentacja firmy

Resibo to polska marka kosmetyków naturalnych produkująca ekologiczne, z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Zakupy / Zaopatrzenie