Opis stanowiska pracy

- Obsługa zamówień związanych z zakupem materiałów produkcyjnych i pośrednio produkcyjnych;
- Kontakt z dostawcami w celu uzgodnienia szczegółów zamówień;
- Akceptacja kosztów i faktur związanych z zamówieniami;
- Nadzór i kontrola stanów magazynowych;
- Kontrola stanów magazynowych i inwentaryzacji;
- Analiza planów produkcyjnych pod kątem potrzeb materiałowych;
- Wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu poprawę efektywności stosowanych procesów;
- Prowadzenie statystyk i raportów związanych z funkcjonowaniem magazynu.

Wymagania

- Wykształcenia wyższego ;
- Przynajmniej 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
- Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
- Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office;
- Umiejętności nawiązywania i utrzymywania kontaktów z dostawcami;
- Zaangażowania w powierzane obowiązki;
- Zdolności komunikacyjnych i negocjacyjnych;
- Umiejętności pracy w zespole;
- Prawa jazdy kategorii B.

Prezentacja firmy

SEOYON ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach powsta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie