Specjalista ds. zakupów z j. włoskim

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

1-26-53693

Dla naszego klienta Szwajcarskiej firmy działającej na rynkach międzynarodowych aktualnie poszukujemy:

Specjalisty ds. zakupów z j. włoskim

Do przykładowych obowiązków należeć będziei:

- realizowanie pełnych procesów zakupowych
- tworzenie oraz rozwijanie procesów oraz procedur zakupowych
- poszukiwanie oraz dobór dostawców
- negocjowanie i analizowanie ofert
- tworzenie raportów

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
Wymagania:
- minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku kupca w obszarze zakupów
- bardzo dobra znajomość języka włoskiego (min. C1)
- dobra znajomość języka angielskiego i polskiego (min. B2)
- silne umiejętności negocjacyjne
- samodzielność

Korzyści:
- praca w międzynarodowym środowisku
- umowa o pracę
- stabilne zatrudnienie
- Dogodna lokalizacja w okolicy linii metra II
- Prywatna opieka medyczna (pakiet dentystyczny + rehabilitacje)
- Karta lunchowa
- Karta Multisport
- możliwość wyjazdów zagranicę na szkolenia

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Analityka , Praca Zakupy / Zaopatrzenie