Specjalista ds. Zakupów z j. angielskim

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zamość, kujawsko-pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Zamość

Główne obowiązki:
• Przygotowywanie i wysyłanie zamówień do Polski i zagranicy;
• Kontakty telefoniczne oraz e-mailowe z dostawcami zagranicznymi w angielskim (głównie kraje Europy Południowej i Azji);
• Stała współpraca z dostawcami z obszaru BHP, nadzór nad terminowością i przebiegiem procesów dostaw do momentu dostarczenia towaru do magazynu;
• Weryfikacja zgodności faktur ze złożonym i otrzymanym zamówieniem;
• Prace administracyjno-biurowe oraz współpraca z innymi działami;
• Analiza stanu i kontrola poziomu zapasu asortymentu w magazynie;
• Sporządzanie dokumentów, administrowanie gospodarką magazynową w systemie Subiekt.

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny;
• Mile widziane doświadczenie zawodowe w dziale zakupów ;
• Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki analityczne (ekonomia, księgowość, logistyka, itp.);
• Dobra znajomość programu Excel;
• Zdolności analityczne, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie;
• Bardzo dobra organizacja pracy oraz czasu pracy;
• Zadaniowe podejście do obowiązków.

Oferujemy:
• Pracę w Zamościu k. Bydgoszczy;
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (za pośrednictwem agencji zatrudnienia) z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta w późniejszym terminie;
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Przyjazną atmosferę w pracy;
• Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej/stałej.

Numer referencyjny: ZAK/01/18/BDG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.