SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW W ZESPOLE ZAKUPÓW

P.P. „Porty Lotnicze”

WARSZAWA, mazowieckie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: WARSZAWA

Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”

  • zajmuje się świadczeniem usług na rzecz pasażerów i linii lotniczych oraz m.in. budową i eksploatacją lotnisk.
  • zarządza dwoma portami lotniczymi - w Warszawie i Zielonej Górze.
  • posiada udziały w spółkach świadczących obsługę naziemną (handling), kontrolę bezpieczeństwa w portach lotniczych oraz wykonujących usługi pozalotnicze.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(2 ETATY w tym 1 na zastępstwo)

Nr. Ref. 100/18

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Prowadzenie postępowań zakupowych, udział w pracach Zespołów Negocjacyjnych i Komisji Przetargowych;
  • Dokumentowanie przebiegu postępowań zgodnie z obowiązującymi przepisami wewnętrznymi;
  • Koordynacja uzgodnień projektów umów i zamówień, realizacja umów w uzgodnieniu z Inicjatorem w tym ich rozliczanie,
  • Prowadzenie postępowań w tym aukcji za pośrednictwem Platformy Zakupowej;
  • Udział w negocjacjach handlowych.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe lub średnie, preferowane wyższe o kierunku ekonomicznym, handel lub prawo;
  • Przy wykształceniu wyższym 3 lata pracy, w tym 2 lata na samodzielnym stanowisku związanym merytorycznie z zadaniami zespołu;
  • Przy wykształceniu średnim doświadczenie zawodowe 5 lat pracy, w tym 2 lata na stanowisku związanym merytorycznie z zadaniami zespołu;
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym;
  • Mile widziana umiejętność dokonywania zakupów za pośrednictwem platformy zakupowej;
  • Umiejętność pracy w programie finansowo-księgowym;
  • Mile widziane doświadczenie przy prowadzeniu postępowań związanych z procesem inwestycyjnym, w tym na usługi projektowania oraz na roboty budowlane

OFERUJEMY

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szeroki zakres świadczeń pozapłacowych
  • Przyjazną atmosferę pracy APLIKUJ

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV wraz z listem motywacyjnym do dnia 18.06.2018r.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.