Specjalista ds. Zakupów UE

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Oferta:

  • Praca w przyjaznym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet medyczny
  • Karta Multisport
  • Praca w stałych godzinach: 8:00-16:00
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania:

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i duża samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Obsługa sprzętu komputerowego i urządzeń biurowych
  • Bardzo dobra znajomość Bazy Konkurencyjności
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dostępność od zaraz będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacji pracy i umiejętności zarządzania czasem
  • Umiejętność ustalania priorytetów i zdolności do ich bieżącej zmiany
  • Umiejętność pracy w zespole

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Przygotowanie dokumentacji projektowej
  • Wykonanie harmonogramu publikacji zapytań ofertowych
  • Publikacja zapytań ofertowych w Bazie Konkurencyjności
  • Zbiór ofert, tworzenie dokumentacji, wyłonienie wykonawcy
  • Publikacja rozstrzygnięcia
  • Przestrzeganie procedury wyboru najkorzystniejszej oferty
  • Udzielanie telefonicznej informacji na temat projektu

Lokalizacja: Warszawa

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy