Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/12/2018.

Specjalista ds. Zakupów Strategicznych

Wrocław, dolnośląskie

SPRING PROFESSIONAL

Opis stanowiska pracy

Mamy przyjemność wspierać naszego klienta - firmę zlokalizowaną w centrum Wrocławia w budowie pionu zakupów strategicznych. Firma ta specjalizuje się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych z dziedziny lotnictwa, motoryzacji czy transportu publicznego do klientów na całym świecie.

Jakie będą Twoje główne obowiązki na stanowisku?

  • Kreowanie, wdrażanie i zarządzanie strategią zakupową przydzielonej grupy materiałowej
  • Budowa portfela zakupowego, budowanie i zarządzanie bazą dostawców
  • Prowadzenie międzynarodowych negocjacji, doprecyzowywanie umów ogólnych i szczegółów kontraktu.
  • Udział w tworzeniu budżetu i odpowiedzialność za utrzymanie budżetu na zaplanowanym poziomie.
  • Współpraca z dostawcą w zakresie optymalizacji i podnoszenia jakości.
  • Proponowanie rozwiązań i realizacja ich w zakresie redukcji kosztów.
  • Praca z dostawcami w zakresie gwarancji lub zagrożenia terminu dostawy. Planowanie akcji naprawczych.
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem Kupców firmy. Raportowanie do zagranicznego kierownictwa pionu zakupów.

Czego nasz Klient oczekuje od Kandydata?

  • Ukończone studia wyższe techniczne lub ekonomiczne.
  • Minimum 5 lat doświadczenia z międzynarodowymi dostawcami komponentów wykorzystywanych w produkcji.
  • Biegłej znajomości języka angielskiego, pozwalającej na swobodny kontakt z zagranicznymi dostawcami czy zagranicznym zarządem
  • Wysokorozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność myślenia analitycznego oraz strategicznego
  • Dyspozycyjność oraz gotowość do odbywania zagranicznych podróży służbowych.

Co nasz Klient oferuje w zamian?

  • Bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia - umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w nastawieniu na nawiązanie długotrwałej współpracy
  • Możliwość tworzenia strategii zakupowej nowych projektów międzynarodowej firmy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju dzięki wsparciu merytorycznego starszych stażem kolegów w momencie wdrożenia w pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, multisport, ZFŚS, kursy językowe)

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w... procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie