Specjalista ds. Zakupów Strategicznych

Michael Page

Bolesławiec, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Specjalista ds. Zakupów Strategicznych odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych i rozwój współpracy z międzynarodowymi dostawcami kluczowych komponentów produkcyjnych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowy producent podzespołów dedykowanych branży automotive, atrakcyjny i uznany w regionie pracodawca. W związku z rozbudową działu zakupów w swoim Polskim oddziale, firma poszukuje kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów Strategicznych, który wzmocni obecną strukturę działu i obejmie swoją odpowiedzialnością część portfolio dostawców, prowadząc z nimi rozmowy handlowe oraz współtworząc strategię zakupową.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie poszukiwań nowych dostawców i uczestniczenie w audytach
  • Bieżąca analiza rynku, poszukiwanie alternatywnych źródeł zaopatrzenia, gromadzenie ofert i prowadzenie negocjacji z potencjalnymi nowymi dostawcami
  • Zarządzanie sytuacjami problemowymi z dostawcami, organizowanie zespołu i wskazywanie rozwiązań
  • Prowadzenie projektów oszczędnościowych, proponowanie rozwiązań w kierunku optymalizacji kosztu zakupów
  • Realizacja regularnej oceny i rozwoju dostawców
  • Tworzenie strategii stałego doskonalenia dostawców pod kątem parametrów kosztowych, jakościowych, technologicznych i poziomu usług

Profil kandydata

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w dziale zakupów strategicznych w firmie produkcyjnej/ mile widzie doświadczenie w branży automotive
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, lub/i języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne i negocjacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole a także samodzielnej organizacji pracy własnej
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Odpowiedzialna i pełna wyzwań praca w dziale zakupów strategicznych międzynarodowej firmy produkcyjnej
  • Praca w dojrzałej organizacji i międzynarodowym zespole
  • Duży zakres odpowiedzialności w obszarze pracy z dostawcami i współtworzenia strategii zakupowej
  • Stabilna umowa o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Premia oraz pakiet benefitów (ubezpieczenie, opieka medyczna, karta sportowa)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bolesławiec
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page