Specjalista ds. Zakupów - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

HRK S.A. dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. ZakupówMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Zapewnienie dostępności materiałów w odpowiednim czasie i ilości zgodnie z planami produkcji
  • Rejestracja dostawców i komponentów w systemie
  • Generowanie zamówień do dostawców
  • Przygotowanie, analiza i wysyłanie  prognoz zapotrzebowania materiałowego
  • Przygotowanie planów dostaw/wysyłek materiałów
  • Monitorowanie terminowości dostaw
  • Weryfikowanie i potwierdzanie planów produkcyjnych krótko- i długoterminowych pod kątem dostępności materiałów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, min. licencjackie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 3 lata) w branży motoryzacyjnej
  • Język angielski na poziomie min. B2
  • Obsługa Excela - poziom zaawansowany
  • Chęć podejmowania nowych wyzwań w dynamicznym środowisku
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • możliwość uczestnictwa w różnorodnych projektach i akcjach (CSR, akcje
  • charytatywne, konkursy dla pracowników, Employer Branding)
  • bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • możliwość uczestnictwa oraz prowadzenia innowacyjnych projektów
  • świadczenia pozapłacowe (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, bony na Święta)
  • pracę zgodnie z metodologią Lean
  • program adaptacji dzięki któremu wprowadzimy Cię do organizacji i wdrożymy do zadań
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.