Specjalista ds. Zakupów - rekrutacja online

HRK S.A.

Lublin, lubelskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Specjalista ds. ZakupówMiejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • Praca w dziale zakupów w zakładzie produkcyjnym.
  • Zarządzanie dokumentacją przetargową.
  • Stały kontakt z zagranicznymi kontrahentami.
  • Koordynacja zleceń zakupowych - praca w dedykowanym systemie.
  • Bieżące wsparcie zespołu.

Praca w okolicach Lublina.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomiczne lub techniczne).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikatywne porozumiewanie się - min. b1.
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office.
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze zakupów lub obsłudze klienta biznesowego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.
  • Możliwość rozwoju w ramach międzynarodowej organizacji.
  • Pracę w zgranym, wspierającym zespole doświadczonych specjalistów.
  • Bogaty pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.