Specjalista ds. zakupów produkcyjnych w GE Aviation

GE Aviation

Dzierżoniów, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do zakladu GE Aviation w Dzierzoniowie poszukujemy specjalisty ds. zakupów/ zakupy produkcyjne.

Zakład specjalizuje się w produkcji precyzyjnych komponentów dla przemysłu lotniczego (podzespoły do silników oraz elementy podwozi samolotów).

  • zakup narzędzi, surowców oraz usług (procesów specjalnych) zgodnie z istniejącymi potrzebami
  • poszukiwanie konkurencyjnych dostawców będących w stanie zaspokoić wymagania firmy, kwalifikacja i wybór dostawców
  • współpraca istniejącymi z dostawcami, nadzorowanie i uaktualnianie danych o dostawcach zgodnie z wewnętrznymi kryteriami polityki zakupowej i jakościowej oraz ciągłe doskonalenie relacji z dostawcami
  • negocjowanie cen i warunków zakupu i dostaw
  • opracowywanie zapytań ofertowych i analiza ofert, obsługa reklamacji
  • monitorowanie i zapewnienie terminowej realizacji zamówień i umów zakupu
  • optymalizacja wielkości i ilości zamówień, analiza zużycia, zapasów magazynowych i prognozowanie ilości zakupu
  • nadzorowanie i uaktualnianie parametrów systemu MRP w podległej grupie dostawców i produktów/materiałów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie poparte doświadczeniem w obszarze zakupów
  • doświadczenie w obszarze zakupów produkcyjnych, branża maszynowa/lotnicza/automotive.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego/kontakty z dostawcami z USA.
  • bardzo dobra znajomość rynku transportowego oraz zasad przewozu towarów w procedurach import/export.
  • wiedza w dziedzinie zarządzania łańcuchem zaopatrzeniowym oraz gospodarki magazynowej.
  • wysokie umiejętności negocjacji i wysoki poziom zdolności w zakresie analitycznego myślenia.
  • znajomość systemów zarzadzania jakością AS, ISO.

Prezentacja firmy

GE Aviation w Dzierżoniowie specjalizuje się w produkcji precyzyj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie