Specjalista ds. Zakupów Pośrednich - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z naszych Klientów, który jest wiądącym, globalnym przediębiorstwem w branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów PośrednichMiejsce pracy: Łódź

Obowiązki:

  • Wdrażanie i nadzór nad procedurami zakupów pośrednich;
  • Przygotowywanie zapytań, negocjowanie cen i warunków współpracy z dostawcami;
  • Rozwój oraz utrzymywanie długofalowych relacji z Dostawcami;
  • Kompleksowe dokonywanie zakupów i usług;
  • Analiza i selekcja ofert, wyborów dostawców;
  • Realizacja projektów oszczędnościowych;
  • Współpraca z innymi działami.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji inwestycyjnych i technicznych;
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Stałe wynagrodzenie oraz premię;
  • Pracę w międzynarodowej firmie;
  • Możliwość rozwoju w ramach struktury firmy;
  • Miłą atmosferę pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.