Specjalista ds. zakupów (m/f)

Michael Page

Wałbrzych, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive szukamy osoby na stanowisko Commodity Buyer, która będzie odpowiedzialna w głównej mierze za poszukiwanie nowych dostawców, prowadzenie negocjacji oraz wprowadzanie zmian mających na celu redukcję kosztów i poprawę jakości.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży Automotive zlokalizowana w okolicach Wałbrzycha.

Opis stanowiska

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne i techniczne)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziany również język niemiecki)
  • Wymagane doświadczenie w dziale zakupów, logistyki lub finansów
  • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia, podejmowania decyzji
  • Odpowiedzialność za wyniki
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Prawo jazdy kategorii B

Profil kandydata

  • Poszukiwanie nowych dostawców na terenie UE
  • Prowadzenie negocjacji cenowych oraz technicznych
  • Generowanie rozwiązań przynoszących oszczędności w całym łańcuchu dostaw
  • Wizyty u dostawców i ich ocenę oraz rozwój
  • Zarządzanie bieżącymi relacjami z dostawcami
  • Odpowiedzialność za wyniki finansowe przedsiębiorstwa
  • Wprowadzanie zmian mających na celu redukcję kosztów a także poprawę jakości

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie będącej jednym z liderów w branży motoryzacyjnej o zasięgu globalnym,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
  • Wysoki stopień samodzielności przy wykonywaniu zadań.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wałbrzych
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page