AUDIT HR Sp. z o.o.
AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko

Specjalista ds. zakupów (K/M)

Miejsce pracy: Strzelce Krajeńskie (okolice: Gorzów Wielkopolski , Barlinek )

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Utrzymywanie kontaktów i doskonalenie relacji z dostawcami

• Analiza posiadanych zasobów i zapotrzebowania na nie

• Wybór dostawców, negocjowanie warunków dostaw

• Poszukiwanie nowych rynków pozyskania materiałów oraz usług

• Optymalizacja kosztów

• Monitorowanie wzrostu cen dostawców

• Realizowanie polityki działu zakupów

• Prowadzenie ewidencji dostaw materiałów, raportów i dokumentacji

WYMAGANIA:

• Wykształcenie wyższe

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• Znajomość pakietu MS Office

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

• Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy

• Umiejętność budowania relacji i pracy w zespole

• Chęć poszerzania swojej wiedzy i rozwoju umiejętności

• Zaangażowanie

OFERUJEMY:

• Sukcesywny wzrost wynagrodzenia wraz ze zdobywanym doświadczeniem

• Bogaty pakiet socjalny

• Prace w dynamicznym i młodym zespole

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335