Specjalista ds. Zakupów (k/m)

Michael Page

Bolesławiec, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Specjalista ds. Zakupów odpowiedzialny za prowadzenie całości procesów zakupowych ze strategicznymi dostawcami firmy. Współpraca z globalnie rozlokowanymi dostawcami komponentów produkcyjnych, poszukiwanie alternatywnych źródeł dostaw, prowadzenie negocjacji, organizowanie zespołów audytorskich i realizacja projektów ciągłego doskonalenia dostawców.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna i atrakcyjny pracodawca, intensywnie rozwijający swoją obecność na rynku Polskim i środkowoeuropejskim. Obecnie w związku z rozbudową swoich struktur, przenoszeniem projektów do polskiego oddziału i rozbudową zespołu Zakupów, poszukuje kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów odpowiedzialnego za realizację zakupów strategicznych.

Opis stanowiska

  • Poszukiwania nowych poddostawców kategorii komponentów strategicznych i organizowanie audytów
  • Prowadzenie rozmów komercyjnych i negocjacji oraz odpowiedzialność za całość procesu zakupowego (Source to Pay)
  • Realizacja projektów oszczędnościowych i optymalizacyjnych, sugerowanie rozwiązań optymalizujących koszty zakupu
  • Stała analiza dostawców pod kątem jakości i warunków współpracy,
  • Regularna ocena i rozwijanie dostawców
  • Definiowanie strategii stałego doskonalenia dostawców

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki inżynieryjne lub ekonomiczne
  • Minimum 2 lat doświadczenia pracy w dziale zakupów firmy produkcyjnej
  • Wysokie kompetencje negocjacyjne i zdolność analizy i rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobre umiejętności współpracy zespołowej
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność swobodnego czytania rysunku technicznego
  • Znajomość pracy z systemami klasy ERP jako dodatkowy atut
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Odpowiedzialna i pełna wyzwań praca w dziale zakupów strategicznych
  • Realny wpływ na rozwój współpracy z globalnymi dostawcami
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach zakupowych
  • Pracę w elastycznym systemie/Home Office
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilna umowa o pracę
  • Konkurencyjny system premiowy
  • System benefitów: opieka zdrowotna, ubezpieczenie grupowe, pakiet świadczeń socjalnych

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bolesławiec
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page