Specjalista ds. Zakupów IT - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, nowo powstałego centrum innowacji z sektora motoryzacyjnego, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów IT. Stanowisko osadzone w globalnych strukturach firmy.

Specjalista ds. Zakupów ITMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Zarządzanie globalną bazą dostawców z sektora IT (usługi, serwis, sprzęt, podwykonawcy);
  • Weryfikacja warunków współpracy z obecnymi dostawcami, wprowadzanie aktualizacji i zmian w systemie;
  • Przygotowywanie i składanie wniosków zakupowych do dostawców wraz z ich późniejszą weryfikacją i opiniowaniem;
  • Wprowadzanie danych do systemu, generowanie numerów PO;
  • Ścisła współpraca z działem finansowym i księgowym;
  • Odpowiadanie na zapytania od klientów wewnętrznych oraz dostawców;
  • Współpraca z zespołem.
  • Współtworzenie globalnej strategii zakupowej, w tym proponowanie działań optymalizujących koszty i usprawniających codzienną pracę.

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na ww. stanowisku lub podobnym w firmie o zasięgu globalnym;
  • Doświadczenie w zakupach i współpracy z dostawcami z sektora IT;
  • Atutem będzie wyższe wykształcenie ekonomiczne;
  • Biegła znajomość języka angielskiego (poziom C1);
  • Rozwinięte kompetencje analitycznego myślenia, orientacji na cel i asertywność;
  • Umiejętność sprawnej i efektywnej komunikacji w międzynarodowym środowisku pracy.

Oferujemy:

  • Pracę dla niekwestionowanego lidera w swojej branży;
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę w hybrydowym lub zdalnym systemie pracy;
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia wraz z pakietem benefitów;
  • Możliwość budowania indywidualnej ścieżki kariery;
  • Współudział w tworzeniu i rozwoju globalnych struktur firmy;
  • Koleżeńską i otwartą atmosferę w pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.