Specjalista ds zakupów i zaopatrzenia

ABM S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Pracując na stanowisku specjalisty ds zakupów i zaopatrzenia będziesz odpowiedzialny za:

  • zapewnienie materiałów do produkcji
  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych dostawców
  • współpraca z podwykonawcami
  • negocjacje warunków dostaw - terminy, ceny
  • przygotowywanie umów
  • kontrola stanów magazynowych i ustalanie stanów minimalnych
  • sporządzanie i nadzór nad realizacją zamówień - weryfikacja dostaw
  • bieżące analizy związane z dostawami i płynnością towarów

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata (niezbędne) mile widziane w branży meblowej - potwierdzone świadectwami pracy
  • mile widziana znajomość obsługi platformy zakupowej
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • umiejętność prowadzenia negocjacji
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • dyspozycyjność
  • samodzielność
  • odpowiedzialność

Prezentacja firmy

ABM S.A. <br/>Jesteśmy polską firmą z ponad 30-letnią tradycją w branży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja biurowa