Specjalista ds. zakupów i sprzedaży sprzętu IT i oprogramowania

Soft Group

Swarzędz k Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Od 1997 roku zajmujemy się obsługą informatyczną naszych Klientów. W zakresie naszych działań leży pełna administracja infrastrukturą informatyczną, zarządzanie bezpieczeństwem danych i dostawa kompletnych rozwiązań. Naszą pracę cechuje dostęp do innowacyjnych technologii i możliwość ciągłego rozwoju. Stanowimy zgrany zespół profesjonalistów, dla których wymagania Klienta są najważniejsze. Jesteśmy partnerem światowych liderów z branży IT. Poszukujemy kandydatów oraz kandydatek do pracy na stanowisku Specjalisty ds. zakupów i sprzedaży sprzętu IT i oprogramowania. Szukamy osób z silną motywacją do pracy i chęcią rozwoju w obszarze IT.

Osoba zatrudniona na oferowanym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontakty z Klientami oraz Dostawcami.

Do głównych obowiązków Specjalisty należeć będzie:

  • Zakup i sprzedaż sprzętu IT i oprogramowania
  • Aktywne poszukiwanie, nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych
  • Wykonywanie ofert i kalkulacji handlowych
  • Wsparcie procesów logistycznych oraz realizacja planów sprzedażowych
  • Raportowanie aktywności i rezultatów pracy
  • Doradztwo techniczne w procesie doboru sprzętu
  • Obsługa przed- i posprzedażowa Klientów
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

Chętnie zatrudnimy osobę posiadającą:

  • wiedzę z zakresu zastosowania technologii IT w biznesie
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
  • motywację do realizacji planów sprzedażowych oraz konsekwencję w dążeniu do celu
  • umiejętność doskonałej organizacji czasu pracy
  • umiejętność  pracy w zespole i pod presją czasu
  • biegle posługującą się pakietem MS Office
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wykształcenie minimum średnie
  • prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

Od 1997 roku zajmujemy się obsługą informatyczną naszych Klientów. W zak... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta