Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
• przygotowywanie i analizowanie kosztorysów ofertowych
• pozyskiwanie ofert na roboty i materiały budowlane
• negocjacje cenowe
• zamawianie materiałów
• współpraca przy tworzeniu harmonogramów prac budowlanych
• praca z dokumentacją projektową – dobór rozwiązań

Oferujemy:
• umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej w sektorze Generalnego
Wykonawstwa
• perspektywę szybkiego rozwoju zawodowego

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne – budownictwo
• umiejętność czytania oraz analizy dokumentacji projektowej
• znajomość rynku materiałów budowlanych oraz rozwiązań materiałowych
• umiejętność praktycznego wykorzystania programów kosztorysowych oraz AutoCADa
• bardzo dobra znajomość programu MS Excel oraz dobra znajomość pozostałych programów MS Office
• dyspozycyjność i gotowość do podróży na terenie Polski
• dobra znajomość języka angielskiego
• doświadczenie na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

ARCO General Contractor Polska Sp. z o.o. jest spółką specjalizu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie