Specjalista ds. Zakupów i Planowania

HRK S.A.

Legionowo, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Obecnie dla naszego klienta, jednej z wiodących firm na rynku technologii odwadniania, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów i PlanowaniaMiejsce pracy: Legionowo

Zadania:

  • zarządzanie współpracą z dostawcami na poziomie strategicznym
  • tworzenie i wprowadzanie procedur wyboru dostawców i metod ich oceny
  • współtworzenie i nadzór nad realizacją planów produkcyjnych i zakupowych
  • współpraca z działem sprzedaży w zakresie uzgadniania prognoz zapotrzebowania materiałowego
  • realizacja zapytań ofertowych i zamówień towarów
  • wykonywanie analiz i prezentacji
  • raportowanie zapasów, kosztów i innych wskaźników efektywności

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • zaawansowana znajomość MS Excel
  • minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze współpracy z dostawcami i w tworzeniu strategii zakupowych
  • wiedza z zakresu planowania zakupów/produkcji i sterowania poziomem zapasów
  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych i negocjacji
  • znajomość języka angielskiego
  • doskonała umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • ciekawość i chęć uczenia się
  • samodzielność i wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wsparcie w doskonaleniu umiejętności i kompetencji w międzynarodowej rodzinnej organizacji z pasją
  • samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań
  • życzliwe i przyjazne środowisko pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i umiejętności
  • atrakcyjny pakiet dodatkowych świadczeń: m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, bezpłatne posiłki, dofinansowanie do karty MultiSport, itp.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.