Specjalista ds. Zakupów i Planowania

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bytom, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Bytom

Obowiązki:

  • Planowanie produkcji i zapasów surowców i materiałów pomocniczych do produkcji
  • Zakup surowców i planowanie wysyłek do klientów
  • Praca z listami przewozowymi
  • Analiza raportów produkcyjnych i sporządzanie statystyk produkcyjnych
  • Obsługa reklamacji (materiały/surowce)
  • Kontakty z dostawcami
  • Kontakty z firmami transportowymi
  • Przygotowywanie i rozliczanie inwentaryzacji
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży i administracji w firmie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane studia ekonomiczne, ekonomiczno-biznesowe, kierunek Transport i Logistyka)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Analityczny sposób myślenia
  • Zaangażowanie i dokładność
  • Wielozadaniowość, umiejętność pracy pod presją czasu, zorientowanie na wynik
  • Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
  • Umiejętność obsługi programu MS Office (ERP-mile widziane)

Oferujemy:

  • Pracę w solidnej, nowopowstałej firmie, będącej liderem na rynku w produkcji paneli do bram garażowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną kulturę organizacyjną oraz miłą atmosferę w pracy

Oferta pracy stałej

Numer referencyjny: Ep/ZP/09/18/KTW
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.