Specjalista ds. zakupów i planowania produkcji (k/m)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem struktury, szukamy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów i Planowania Materiałowego, która będzie raportować bezpośrednio do Plant Managera

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna ulokowana niedaleko Wrocławia.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie procesem planowania materiałowego przy bezpośredniej współpracy z Kierownikiem Produkcji
  • Zarządzanie procesem zamówień: zakupy materiałów bezpośrednio produkcyjnych, około produkcyjnych i części zamiennych
  • Odpowiedzialność za terminowość dostaw na podstawie zużycia surowców, w tym kontrola stanów
  • Stała współpraca z dostawcami, podtrzymywanie relacji z istniejącymi oraz poszerzanie grona dostawców. Kontrola oraz negocjacje warunków współpracy
  • Stała współpraca z działem zakupów w centrali oraz działem obsługi Klienta

Profil kandydata

  • Doświadczenie w zakupach materiałów produkcyjnych i nieprodukcyjnych
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesem przepływu materiałów
  • Bardzo dobra znajomość Ms Excel oraz programów ERP
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie- współpraca z oddziałami międzynarodowymi
  • Mile widziane doświadczenie w branży wyrobów sztucznych

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej organizacji, w międzynarodowym środowisku
  • Bezpośrednią współpracę z kierownictwem
  • Perspektywy rozwoju
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page