Specjalista ds. Zakupów i Magazynu

RECONNECT

30-701 KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W imieniu naszego Klienta, nowoczesnego zakładu poligraficznego z siedzibą w Krakowie poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalista ds. Zakupów i Magazynu.

Jeżeli poszukujesz stabilnego pracodawcy i posiadasz już doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - zgłoś się! Czekamy na Twoje CV!

O firmie:
Naszym Klientem jest duży zakład poligraficzny, zlokalizowany w Krakowie, zajmujący się drukowaniem książek, albumów w oprawie twardej oraz miękkiej przy zachowaniu najwyższych standardów związanych z jakością oferowanych usług. Oprócz tego firma wykonuje: katalogi, foldery i ulotki reklamowe, plakaty i wszelkie wydawnictwa reklamowe.

Wieloletnie doświadczenie firmy pozwoliło wypracować wysokie standardy pracy, co przekłada się na zaangażowanie pracowników w zakresie wykonywanych obowiązków oraz długofalowej współpracy z firmą. Jeżeli szukasz stabilnego pracodawcy i zależy Ci na ciekawej pracy - ta oferta pracy jest dla Ciebie!

Twoje zadania:
- zakup surowców do drukarni
- opieka nad magazynem surowców
- przemieszczanie surowców w obszarze magazynu za pomocą wózka widłowego

Wymagania

- uprawnienia na wózek widłowy
- doświadczenie w pracy w magazynie surowców w drukarni
- znajomość surowców podstawowych i dodatkowych do druku offsetowego dla
- maszyn arkuszowych
- znajomość surowców podstawowych i dodatkowych dla introligatorni
- podstawowa znajomość obsługi komputera
- komunikatywność
- umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

- zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w systemie zmianowym: 6:00 14:00 i 14:00 - 22:00
- pracę w stabilnej, dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prezentacja firmy

Działalność RECONNECT obejmuje wyszukiwanie i pozyskiwanie pracow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji