Specjalista ds. zakupów i logistyki

Michael Page

Warszawa, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Specjalisty ds. zakupów i logistyki będzie odpowiedzialna za sprawną organizację procesów logistycznych oraz zakupowych, oraz za działania firmy w zakresie importu/eksportu materiałów, surowców, wyrobów gotowych lub części zamiennych.

Informacje o kliencie

Firma z włoskim kapitałem zajmująca się produkcją wyrobów z gumy i tworzyw sztucznych na potrzeby motoryzacji i AGD.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za procesy logistyczne oraz zakupowe
  • Odpowiedzialność za działania firmy w zakresie importu/eksportu materiałów, surowców, wyrobów gotowych lub części zamiennych
  • Organizacja transportów komponentów/materiałów pod realizację zamówień sprzedażowych
  • Monitorowanie terminowości dostaw materiałów do produkcji i wyrobów do klienta
  • Koordynowanie pracy magazynu
  • Współpraca z dostawcami i klientami firmy
  • Budowanie prawidłowych relacji biznesowych z dostawcami i klientami
  • Przygotowanie i prawidłowe prowadzenie dokumentacji związanej z procesami logistyki i zakupów

Profil kandydata

  • Doświadczenie w obszarze logistyki (min. 2-3 lata)
  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub techniczne)
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego (mile widziana znajomość języka włoskiego)
  • Znajomość systemów informatycznych wspierających procesy logistyczne (system ERP/MES)
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel)
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność organizacji pracy, zarządzania czasem, ustalania priorytetów
  • Komunikatywność, asertywność, inicjatywa i dynamika w działaniu

Oferujemy

  • Praca w nowo budowanym zakładzie
  • Praca w międzynarodowym, przyjaznym i otwartym środowisku pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwo w bardzo ciekawych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page