Specjalista ds. Zakupów i Logistyki

Adecco Poland Sp. z o.o.

Marki, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Marki

Obowiązki:

  • Koordynacja transportu produktów do klientów w Polsce i na świecie (obsługa importów, eksportów i dostaw krajowych)
  • Kontakt z przewoźnikami i dostawcami
  • Kontrola stanów magazynowych, analiza dostępności towarów, zamawianie towarów jeśli są niedostępne na magazynie
  • Przygotowywanie odpowiednich dokumentów związanych z transportami
  • Rejestracja i aktualizacja danych w systemie SAP
  • Comiesięczne raportowanie buforów pod klientów we współpracy z handlowcami

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów i logistyki - min. 1 rok
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - min. B2
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel na poziomie tabel przestawnych)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, dobra organizacja czasu pracy
  • Znajomość programu SAP - mile widziana

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę za pośrednictwem Adecco
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie od zaraz na stałe
  • Pełny etat (pon. - pt., godz. 8.00 - 16.00)
  • Profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie merytoryczne
  • Praca w dużej, międzynarodowej firmie
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Lokalizacja: Marki

Numer referencyjny: SZL/WA2/122019/MD
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.