Specjalista ds. zakupów i analizy rynku

Medica Sp. j.

Lubin, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma J. Chodacki, A. Misztal Medica Spółka Jawna powstała w 1995 roku. Na przestrzeni tych lat ciężką pracą zdobywaliśmy doświadczenie i wiedzę, które pozwoliły nam osiągnąć stabilną pozycję na rynku. Dzisiaj oferujemy szeroki wybór wyrobów medycznych jednorazowego użytku. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby do pracy w siedzibie firmy w Lubinie (pokrywamy koszty zakwaterowania) na stanowisku:

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętności analityczne,
  • zaangażowanie w wykonywanie obowiązków,
  • odpowiedzialność, dokładność, sumienność i staranność w działaniu,
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz ustalania priorytetów,
  • nastawienie na zdobywanie nowej wiedzy i doświadczenia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Zadania:

  • poszukiwanie i rekomendowanie nowych produktów,
  • udział w negocjacjach handlowych,
  • przygotowanie i realizacja zamówień zagranicznych,
  • organizacja transportu i kontrola dostaw zagranicznych,
  • współpraca z agencjami celnymi w zakresie odpraw celnych,
  • monitoring rynku zamówień publicznych,
  • prowadzenie rejestrów przetargowych,
  • dokonywanie analiz rynkowych, sprzedaży, cen, jakości produktów,
  • analiza potrzeb klientów,
  • tłumaczenie z j. angielskiego dokumentacji technicznej wyrobów medycznych,
  • redagowanie i przygotowywanie korespondencji służbowej i dokumentów w języku angielskim,

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premię,
  • karta MultiSport,
  • pokrycie kosztów zakwaterowania dla osób z poza Lubina

CV i list motywacyjny prosimy wysyłać za pomocą opcji "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Od 1995 roku zdobywamy doświadczenie i wiedzę, które pozwoliły nam osiąg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Medycyna / Służba zdrowia