Specjalista ds. Zakupów Energii Elektrycznej i Paliwa Gazowego

Energy Solution Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki na stanowisku

  • Prowadzenie procesów zakupowych energii elektrycznej oraz gazu ziemnego
  • Negocjowanie warunków umów, weryfikacja rozliczeń
  • Realizacja zakupów z wykorzystaniem aplikacji i systemów zewnętrznych
  • Analiza otoczenia rynkowego
  • Budowanie relacji ze sprzedawcami energii elektrycznej i gazu ziemnego

Oczekiwania wobec kandydata

  • Wykształcenie wyższe, a w szczególności absolwenci oraz studenci ostatnich roczników studiów (preferowany kierunek: ekonomia, finanse)
  • Dobra znajomość języka angielskiego oraz języka polskiego w mowie i piśmie
  • Zaawansowane umiejętności praktyczne w zakresie pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne

Dodatkowe kompetencje

  • Doświadczenie w branży energetycznej lub w dziale zakupów
  • Wiedza z zakresu rynków energii elektrycznej, gazu ziemnego, praw majątkowych (kolorowe certyfikaty)

Oferta pracodawcy

  • Powierzenie odpowiedzialnych zadań, których właściwa realizacja ma duży wpływ na sprawne funkcjonowanie firmy
  • Umowa o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w ramach pełnego etatu
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17

Prezentacja firmy

Od 2008 roku zajmujemy się doradztwem energetycznym i gazowym. Zarządzam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Finanse, Praca Biuro / Dokumentacja