Specjalista ds. Zakupów do przyuczenia

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie analizy rynku dostawców,
  • Identyfikacja grupy potencjalnych dostawców oraz zarządzanie bazą dostawców aktualnych,
  • Wybór dostawcy w oparciu o najlepsze warunki handlowe,
  • Przygotowanie dokumentacji, Prowadzenie negocjacji z dostawcami, przeprowadzanie analiz ekonomiczno - kosztowych,
  • Nadzór nad zgodnością polityki zakupowej z założeniami budżetowymi.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • Mile widziana znajomość języka włoskiego,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, oraz w prowadzeniu negocjacji z dostawcami krajowymi i zagranicznymi będzie dodatkowym atutem,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Samodzielność i umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywność,
  • Dobra znajomość obsługi komputera,
  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia, efektywnego zarządzania czasem,
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów,
  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej, jednej ze Spółek Fiata,
  • Pracę w międzynarodowych strukturach.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej.

Numer referencyjny: ZF/08/2017/BSB
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.