Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/11/2017.

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW (DIRECT MATERIAL BUYER)

Gliwice, śląskie

Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w zakładzie Aftermarket w Gliwicach na stanowisko:

Wymagania

Jeżeli:

  • Posiadasz wyższe wykształcenie
  • Komunikujesz się sprawnie w języku angielskim
  • Posiadasz doświadczenie w obszarze logistyki, zakupów lub planowania zapasów (mile widziane w branży automotive)
  • Znasz system ERP i miałeś kontakt z SAP-em
  • Znasz dobrze program Excel
  • Jesteś samodzielny, zaangażowany w pracę
  • Zależy ci na rozwoju osobistym i zawodowym

wyślij do nas swoje CV!

W naszej firmie będziesz:

  • Współpracować z dostawcami krajowymi i zagranicznymi
  • Tworzyć zamówienia i monitorować dostawy
  • Kontrolować poziom zapasów
  • Koordynować transport
  • Wprowadzać nowe rozwiązania w obszarze łańcucha dostaw

Oferujemy:

  • Środowisko pracy, w którym realizowane są wyznawane wartości
  • Pracę w dynamicznym i zaangażowanym zespole
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia, kursy językowe, dofinansowanie do studiów.

Na polskim rynku jesteśmy już od kilkunastu lat. Jedenaście z piętnastu najchętniej... kupowanych samochodów wyposażanych jest fabrycznie w nasze amortyzatory. Od dziesięciu lat rozwijamy nasz zakład produkcyjny oraz Centrum Badawczo-Rozwojowe w Gliwicach.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Zakupy , Praca Transport / Spedycja / Dystrybucja , Praca Logistyka