Specjalista ds. zakupów/ Buyer

Michael Page

Sosnowiec, śląskie

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. zakupów. Osoba ta będzie odpowiedzialna za zamawianie komponentów elektronicznych.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, światowego lidera w dziedzinie badań, rozwoju i produkcji urządzeń oraz rozwiązań elektronicznych poszukujemy kandydata na stanowisko Buyer.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za zakupy komponentów z obszaru elektroniki;
  • Przygotowywanie i koordynacja zamówień zakupowych;
  • Prowadzenie procesu zapytań ofertowych, ocena dostawcy, udział w decyzjach zakupowych;
  • Uczestnictwo w spotkaniach z dostawcami, współpraca z commodity managerami;
  • Rozpoznanie rynku dostawców podległego obszaru, zarządzanie działaniami w zakresie redukcji kosztów dla zamawianych części;
  • Budowanie strategii zakupowej;

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku buyer- mile widziane w obszarze elektroniki;
  • Doświadczenie w pracy z dużą ilością komponentów zakupowych (minimum 300 komponentów);
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny;
  • Wykształcenie z zakresu elektroniki będzie dużym atutem;
  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP;
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku;
  • Biegłość w obsłudze programu Excel;
  • Samodzielność, pro-aktywność i dobra organizacja pracy;
  • Komunikatywność, otwartość i zdolność szybkiego przystosowywania się do zmian;
  • Umiejętność zarządzania czasem i konsekwentne dotrzymywanie terminów;

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju w globalnej firmie produkcyjnej;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Interesująca praca w innowacyjnym, międzynarodowym środowisku;
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Sosnowiec
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page