Specjalista ds. zabezpieczeń i automatyki

HRK S.A.

Stara Iwiczna, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego ze swoich Klientów, znanego międzynarodowego producenta i dystrybutora aparatury pomiarowej dla branży elektrycznej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. zabezpieczeń i automatykiMiejsce pracy: Stara Iwiczna

Zadania:

  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów, analiza zapytań i przygotowywanie ofert
  • prowadzenie prezentacji produktów i szkoleń z zakresu automatyki zabezpieczeniowej
  • budowanie bazy klientów i podtrzymywanie z nimi kontaktów
  • konfiguracja i uruchamianie urządzeń do diagnostyki wyłączników elektroenergetycznych, przekaźników zabezpieczeniowych, testerów automatyki zabezpieczeń
  • realizacja zadań pomiarowych i diagnostycznych, analiza wyników pomiarów i sporządzenie protokołów
  • uczestnictwo w targach, konferencjach i szkoleniach

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka zabezpieczeniowa, elektrotechnika lub pokrewne)
  • Min. 3 lata doświadczenia w serwisie, eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych oraz automatyce zabezpieczeniowej
  • Uprawnienia SEP pow. 1kV
  • Znajomość teorii EAZ
  • Znajomość rynku urządzeń automatyki zabezpieczeniowej, układów zasilania i budowy stacji SN
  • Doświadczenie w zakresie pomiarów, rozruchów, diagnostyki systemów zabezpieczeń, diagnostyki aparatury rozdzielczej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość Excel, Word, Power Point
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność, kreatywność, uczciwość
  • Samodzielność i umiejętność dobrej organizacji własnej pracy gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy i płacy,
  • wszelkie narzędzia pracy do dyspozycji,
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie będącej liderem w wielu branżach
  • pracę w kilkunastoosobowym zespole
  • dodatkowe ubezpieczenia na życie i zdrowotne
  • prowizje od sprzedaży
  • bonus roczny
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji dzięki udziałowi w szkoleniach zagranicznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.