Specjalista ds. wytrzymałości materiałów

ALTEN Polska

Rybnik, śląskie

Wiele możemy napisać o tym, jaką firmą jest ALTEN Polska i dlaczego warto z nami współpracować. Cenimy jednak Twój czas, więc chętnie opowiemy Ci o tym na rozmowie rekrutacyjnej.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ALTEN skupiającą na całym świecie ponad 28 000 wybitnych specjalistów z dziedziny Inżynierii oraz IT, którzy realizują najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla naszych Partnerów biznesowych (najnowsze samoloty pasażerskie? Jasne! Zaawansowane systemy dla największych korporacji? Oczywiście! To może jeszcze przemysł kosmiczny? Cóż…tak!). Zespół, który tworzymy, to profesjonaliści, którzy z zaangażowaniem i znajomością potrzeb rynku codziennie udowadniają, iż grupa ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. W pracy bardzo ważna jest dla nas atmosfera, którą sami tworzymy. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, otwartości oraz pomysłowości.

Od: ALTEN Polska
Miejsce pracy: Rybnik

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca Motoryzacja / Automotive

Opis stanowiska

  • Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. wytrzymałości materiałów dla naszego Partnera, jednego z liderów produkujących oryginalne układy kontroli emisji spalin oraz systemów kontroli jazdy.

Główne zadania

  • Analiza wymagań klienta i wewnętrznych standardów firmy
  • Planowanie zakresu prac związanych z zagadnieniami wytrzymałości
  • Koordynacja testów pomiarowych
  • Raportowanie wykonanych pomiarów
  • Wykorzystanie wyników pozyskanych z raportów w celu optymalizacji układu wydechowego

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki mechanika, budowa maszyn, wytrzymałość materiałowa lub pokrewne
  • Wiedza z zakresu mechaniki ogólnej, wytrzymałości materiałów, teorii drgań, teorii zmęczeniowej, materiałoznawstwa
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność oraz inicjatywa

Mile widziane

  • Doświadczenie związane z mechaniką/wytrzymałością materiałów

Oferujemy

  • Długoterminową współpracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczność w formie zatrudnienia
  • Pracę w profesjonalnym, zgranym zespole
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych spotkaniach integracyjnych
  • Wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania